Haunted Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

2 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) - Pagina 4 Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Mar Feb 09, 2010 11:40 pm

Simti trupul barbatului departandu-se subit de el si isi misca degetele, in cautarea mainii barbatului. Nu o gasi si gemu usor, strigandu-i numele.
- Jung-Su...
Se intoarse pe cealalta parte, deschizand usor ochii si vazand imaginea lui. Ii zambi, inrtinzandu-si mana catre el ca si cum ar dori sa il apuce de ea. Oare ce putea sa ii spuna, era prima oara cand dormea cu un barbat.
Isi lasa privirea in pamant inainte sa ii intalneasca ochii, dar ramase cu mana intinsa catre el.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) - Pagina 4 Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Mar Feb 09, 2010 11:58 pm

In timp ce-mi incheiam slitul de la pantaloni, l-am auzit gemand, strigandu-mi numele. Mi s-a parut foarte draguta chestia asta. Mi-am incheiat slitul, mi-am pus gneunchiul pe pat, sprijinindu-ma, si mi-am inclestat degetele intre ale lui.
-Sunt aici. Buna dimineata, Akemi.
Dragut ca imi strigase numele, am zambit. Speram sa continue sa fie asa, imi placea mai mult decat cand era o curva. Si totusi... meseria asta a lui... Nu prea imi convenea. Dar am decis sa nu spun nimic pentru o vreme, doar nu eram impreuna... oficial.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum