Haunted Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

2 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 1:20 am

Bezna... Nu vedeam decat reflexia lunii in apa, era singura sursa de lumina. Imi placea asa, ma relaxa, ma linistea si era o ocazie buna sa ma gandesc cum aveam sa scap de pe insula. Si cum sa scap? Nici macar nu stiam unde ma aflam. Eram prins undeva in lumea intreaga cu niste oameni pe care nu ii cunosteam si pe car enu vroiam sa ii cunosc.
La naiba... Mereu cand eram nervos sau tensionat mi se facea cald. Mi-am dat tricoul jos, chiar muream de cald. Eram foarte revoltat, dar incercam sa imi pastrez calmul. Imi venea sa sar in apa si sa inot pur si simplu pana dau de pamant.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 1:24 am

Fusese plecat toata ziua cica sa caute ceva de mancare. Mancare gaseasi peste tot, nu trebuia sa te duci tu la ea, ci venea ea la tine.In drumul sau isi facuse un arc si cateva sageti, pe care le purta cu el. La dracu, nu credea ca va deveni intr-un timp atat de scurt vechiul el. Bine ca macar gusturile in materie de persoane nu i se schimbasera, se simtea intr-un fel bine.
Gasise o gramada de plante, flori, si facu un colier pe care si-l aseza la gat. Era superb, ii placea frumusetea naturala.
Nu realiza cand se innoptase. Ajunsese pe plaja, unde se opri observandu-l. Zambi, indreptandu-se hoatarat catre el. Nu il lasa sa zica ceva, ci ii agata colierul de gat, zambindu-i si intnzandu-se langa el.
- Frumoasa nu?
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 1:34 am

Am auzit cativa pasi dar nu m-am intors. Brusc, m-am trezit cu un colier natural la gat.
-Frumoasa, nu?
M-am uitat in spate la el. Statea intins pe spate si nu avea nicio grija. Am pipait putin colierul, nu il vedeam, era prea intuneric, dar probabil avea s aimi placa cand venea a doua zi.
-Mda, cred. Merci.
M-am intins si eu langa el.
-Nu te ingrijoreaza deloc toata chestia asta? Eu as vrea sa plec de-aici...
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 1:39 am

Ii auzi vorbele si se simti fericit. Buna intrebare, oare voia sa plece de aici. Adica ce avea aici, ce avea acolo? Cine il astepta sa se intoarca, de ce macar sa mai faca asta. Nu ii era dor de locul ala, un loc in care supravietuiai numai prin sacrificii, nu ii palcuse niciodata.
Era ciudat sa recunosca, dar nu voia sa plece de aici.
- Nu, murmura langa urechea lui. Am invatat sa supravietuiesc in jungla, nu conteaza ce fel de jungla, acolo ma asteapta una mai fioroasa decat asta.
-Tu vrei sa te intorci? Ai vrea sa parasesti lumea asta pentru una de acolo? Pentru nimeni, pana la urma?
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 1:44 am

Vorbele lui erau foarte adevarate, dar da, vroiam sa ma intorc in acea jungla. Ma simteam mult mai in siguranta acolo, aveam o casa acolo, era civilizatie, oameni cu care te intelegeai si, pentru numele Domnului, era electricitate. Era aiurea, dar eu nu ma simteam bine fara electricitate, mi se parea ca nu aveam nimic.
-Sincer... da, as vrea. Nu am niste motive intemeiate. Ce spui tu e adevarat, dar... nu stiu. As vrea sa ma intorc.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 1:51 am

Il privi pe furis, cautandu-i mana cu palma sa. O gasi si isi impreuna degetele cu ale barbatului. Nu avea de gand sa faca mai mult, simtea nevoia oarecum sa imparta cu cineva tot ceea ce are in momentul asta. Nu se schimbase nicioadata, isi pusese doar masca de care nu putea scapa in acea lume. Aici insa nu avea de ce sa o poarte, nu il putea rani nimeni mai mult decat fizic.
- Si tot nu stiu cum te cheama. Eu sunt Akemi. Spune-mi mai multe despre tine. Imi pari o persoana interesanta, presupun ca ascunzi destule sub chipul ala perfect, nu?
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 2:01 am

I-am simtit mana peste a mea si degetele printre ale mele, dar nu am spus nimic. Nu stiu de ce, pur si simplu nu am spus nimic.
- Si tot nu stiu cum te cheama. Eu sunt Akemi. Spune-mi mai multe despre tine. Imi pari o persoana interesanta, presupun ca ascunzi destule sub chipul ala perfect, nu?
Eu, chip perfect? De ce ii placea de mine? Uram oamenii care se uitau doar la exterior, desi ma indoiam ca el era asa.
-Jung Su. Ce sa iti spun despre mine? Nu sunt deloc interesant, asa cum iti par. Sunt cel mai plictisitor om de pe planeta, de fapt.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 2:07 am

-Jung Su. Ce sa iti spun despre mine? Nu sunt deloc interesant, asa cum iti par. Sunt cel mai plictisitor om de pe planeta, de fapt.
Ha, ha, exact raspunsul la care se astepta. Isi intoarse chipul catre el si il privi zambind. Avea o idee, si de obicei ideile lui nu se terminau cu nimic decent.
-Ma gandeam la un joc. Fiecare pune cate o intrebare celuilalt, daca celalalt refuza sa raspunda va primi o pedepasa din partea celui care pune intrebarea. Ce zici, e o maniera mai bune de a ne cunoaste unul pe altul.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 2:12 am

Stiam eu cu cine aveam de a face, imi aratase asta in prima zi in care il cunoscusem. Era un copilas pervers, trebuia sa am grija sa nu refuz vreo intrebare. In cazuri limita, exista si minciuna. Nu ma cunosteam, nu avea de unde sa isi dea seama de unele detalii.
-Bine. Incep eu. Nu e o intrebare, vreau sa imi detaliezi orientarea ta sexuala si cum de ai atata tupeu.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 2:19 am

-Bine. Incep eu. Nu e o intrebare, vreau sa imi detaliezi orientarea ta sexuala si cum de ai atata tupeu.
Il pufni rasul, clar nu se asteptase la intrebarea asta. Incerca sa se calmeze, dar la naiba de putea. Isi duse mana la frunte si incepu sa vorbeasca.
-Orientarea mea sexuala, buna intrebare. Daca imi spuneai asta acum cateva zile ti-as fi spus sa imi dai cateva mii de yeni si iti aratam care e adevarata mea orientare. Acum ca ma intrebi probabil ca sunt gay. Nu ma atrag tipele, chiar deloc. Cat despre tupeu, stii ca nu poti trai fara asa ceva in locul in care eu imi duc viata. Am nevoie de asta pentru a exista.
Presupun ca e randul meu.
De ce esti atat de prost dispus tot timpul?
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 2:26 am

Deci tipul era gay... Hm. Se prositua cumva? Care era faza cu yenii? Un copil ca el se prostitua? Inainte sa imi dau sema, mi-a fost adresata o intrebare.
-Hm? Eu? prost dispus? Pai... nu sunt prost dispus. Adica... bine, poate sunt. Asta e felul meu de a fi. Acum sunt prost dispus pentru ca sunt aici pe insula asta. Nu as vrea sa fiu aici, imi place natura, dar... nu pot trai aici. Nu e civiliatie, nu e electricitate, nu e nimic. De-asta sunt asa prost dispus acum. Bine. Randul meu. Mi-ai facut peste azi dimineata, ai zis ca te-a invatat tatal tau. Cum te-a invatat, adica... detaliaza.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 2:38 am

Ups, nimerise punctul prost. Nu stia ce sa spuna, cand era mic, jurase pe mormantul tatalui sau ca de atunci incolo el nu va mai exista. Nu dorea sa traga amintirea lui in mintea cuiva, sa fie el cel invinovatit pentru ce se intampla, jurase sa nu vorbeasca despre el. Nu putea incalca promisiunea, fie ca celalalt il punea sa se inece nu ar fi putut raspunde la asa ceva. La naiba...
Ce sa ii spuna, nu voia sa ramana nici cu pedepsa, din partea lui venind sigur nu era o pedeapsa ca cea care ii placea lui, se intreba ce anume il punea sa faca. Inchise ochii, strangand fara sa isi dea seama mana celuilalt. Nu putea vorbi despre asta, nu acum, nu cu altii.
- Tata... tatal meu nu exista. Nu vreau sa detaliez.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 2:42 am

Am simtit cum imi strangea mana si am simtit cum ezita.
- Tata... tatal meu nu exista. Nu vreau sa detaliez.
Clar, nimerisem un punct prost. Nu era nicio problema, nu stiam sa dau pedepse, niciodata n-am fost in stare sa o fac, nici macar la jocurile copilaresti pe care le jucam in tinerete.
-Nu-i nimic. Trebuie s aiti dau pedeapsa, nu? Nu sunt deloc bun la pedepse...
Imi venisera in cap cateva idei, da rnu erau pedepse pentru el. probabil ca s-ar fi distrat de minune facandu-le. Totui,n u puteam s ail pedepsesc pentru ca nu vrusese s aimi spuna despre tatal lui. Era o problema personala.
-Hm, in ultimul timp am fost cam incordat... Ce-ar fi sa-mi faci un masaj?
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 3:54 pm

O da. Ii veni sa rada, sa ii faca un masaj nu? Nu isi dadea seama pe cine anume pune sa ii faca masaj. Il privi scurt, si ridica din umeri, intrebandu-se daca tipul isi daduse seama ce declansase.
Se ridica in fund, urcandu-se ppe el si asezandu-si posteriorul pe partea sa intima. O da, ii va placea asta. Lasa palmele sale sa urce incet pe abdomenul sau gol, atingand cu degetel reci sfarcurile brabatului si coborand provocator, conturandu-i mijlocul cu degetele sale. Urca din nou, arcuindu-si spatele si aplecandu-se peste corpul lui lasandu-si doar sfarcuril sa ii atinga abdomenul si se opri la cativa centimetrii de gura lui, masandu-si umerii si miscandu-si posteriorul odata cu bratele.
O da...
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 4:08 pm

Chiar aveam nevoie de un masaj, dar nu stiam de ce ma mancase sa iic er asta tocmai lui. Nu stiu de ce ma gandisem ca nu avea sa faca cine stie ce. Dar, clar, nu stiam cu cine ma puneam. Copilul asta pervers nu se dadea in laturi de la nimic, dupa cate se vedea. Si totusi, miscarile lui... imi provocau placere. Dar nu, nu vroiam sa continui.
-Inceteaza. Lasa-ma sa ma intorc si fa-mi un masaj obisnuit.
Imi placea, normal, dar nu eram asa usor de castigat. Daca ma vroia, trebuia sa aiba rabdare, eu nu eram o tarfa ca el.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 4:22 pm

-Inceteaza. Lasa-ma sa ma intorc si fa-mi un masaj obisnuit.
Ii auzi cuvintele si ramase putin mirat, la inceput chiar crezu ca asta voia prin masaj. Doamne, era chiar idiot, se simtea stanjenit, ce naiba se intampla cu el? Fusese o curva pana acum, exact ceea ce gandea Jung, stia ca probabil asta ii trece prin minte, insa era prea stanjenit sa il lase sa se intoarca, sa dea inapoi, nu.
Isi apropie buzele de ale barbatului atingandu-le scurt si isi modela trupul; peste al sau, simtindu-i pielea fierbinte prin a sa.
- Doar putin... Tine-ma doar putin...
Ii sopti, apasandu-si buzele peste ale sale si sarutandu-l apasat. Nu grabea nimic, nu incercase nici macar sa isi stercoare luimba printre buzele sale intredeschise, avea nevoie de asta intr-un astfel de moment.
- O sa iti spun, o sa iti rapsund la intrebare... dupa...
Ii sopti la ureche, sarutandu-i gatul scurt, si urcand spre buzele lui.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 4:54 pm

Nu m-a lasat sa ma intorc, nu s-a ridicat de pe mine, dinmpotriva, s-a apropiat de mine si mi-a atins buzele cu ale lui, intinzandu-se peste mine.
- Doar putin... Tine-ma doar putin...
M-a sarutat apasat. Din partea lui, ma asteptam sa isi foloseasca limba, sa ma pipaie, sa-mi faca ceva pervers, dar el doar ma sarutase.
- O sa iti spun, o sa iti rapsund la intrebare... dupa...
Ce vroia sa faca, pana la urma? Vroia sex? Totusi, ma indoiam ca asta era modul lui de a incepe un act sexual.
-Nu... nu vreau sa imi raspunzi la intrebare. E viata ta.
Imi spusese sa il tin, se referea la imbratisare? oricum ar fi fost, tot simteam nevoia sa o fac. Mi-am impreunat mainile in jurul lui, raspunzandu-i la sarut. Si totusi nu era asa de rau. Modul acesta imi placea foarte mult, speram sa nu inceapa sa fie salbatic, desi probabil ca asta avea sa faca. De aceea, am vrut sa profit de momentul asta in care era mai tandru.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 5:04 pm

Tresari cand simti bratele barbatului in jurul mijlocului sau. Nu putea crede ca barbatul ii raspunsese la sarut, si pentru prima oara se simtea protejat de cineva, era un sentiment diferit de orice simtise pana acum. Trupul ii tremura, nu gasea un motiv pentru care se intampla asta, nu ii era teama, frig sau orice lucru de genul asta, avea emotii.
-Nu... nu vreau sa imi raspunzi la intrebare. E viata ta.
Nu stia ce sa faca, sa ii mai spuna ceva, sa taca din gura, ii simtea doar buzele apasandu-le pe ale sale si bratele fierbinti inconjurandu-i trupul. Ea ciudat. Isi aseza mainile pe abdomnul barbatului, oprind sarutul si sprijinindu-si capul de umarul sau. Era placut, era al naibii de placut.
- Presupun ca e randul meu nu?
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 5:10 pm

Il simteam tremurand si putin nesigur. Ma intrebam daca asta se ascundea sub acea masca de curva sau doar se prefacea. Pur si simplu, parca era alt om, imi placea asa, as fi vrut ca momentul acela sa dureze mereu.
-Da... E randul tau.
Incepusem sa ii mangai parul fara sa imi dau seama, imi placea rolul de protector si ideea de a proteja un copil ca el.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 5:19 pm

-Da... E randul tau.
Isi ridica privirea spre el, oprindu-se asupra buzelor sale carnoase. Simti o nevoie inmtensa de a il saruta, insa inghiti insec si se abtinu. ce putea sa il intrebe? Voia sa stie totul despre el, barbatul ii starnea o curiozitate aparte care fusese ascunsa timp bun.
-Spune-mi, Jung-Su, ai iubit pe cineva vreodata? Care a fost cel mai fericit moment din viata ta?
Il privi, zambindu-i ascuns. Ciudat sa intrebe asta, dar de obicei cele mai frumoase lucruri le gasesti in amintiri.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 5:23 pm

Ciudat ca un copil ca el vorbea deja despre dragoste. La varsta asta, nu stia el ce era dragostea adevarata, la varsta asta inca experimenta, era mult prea tanar pentru asa ceva.
Si ce era sa ii raspund? Trebuia sa ii fac un rezumat a ceea ce se intamplase? Nu vroiam, nu vroiam sa trezesc amintirile acelea.
-Da, am iubit... Dar nu vreau sa vorbesc despre asta. Poti sa ma pedepsesti daca vrei.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 5:28 pm

-Da, am iubit... Dar nu vreau sa vorbesc despre asta. Poti sa ma pedepsesti daca vrei.
Il privi zambind si se rididca din bratele sale, si incepu sa rada unfundat. Isi duse mana la frunte dandu-si parul de pe ochi printr-un gest usor.
- Incep sa cred ca esti masochist. Nu m-am referit la dragoste, ci la iubire in general, iubire pentru orice. Insa acum va trebui sa te pedepsesc, ma intreb ce pedeapsa sa iti dau.
Se gandi putin, privind inspre ocean si un zambet siret aparu pe fata lui.
- De acum incolo ma lasi sa dorm cu tine in pat.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 5:45 pm

Cum adica se referea la iubire in general cand imi spusese clar "ai iubit pe cineva"? Nici el nu mai stia ce spunea.
- De acum incolo ma lasi sa dorm cu tine in pat.
Da, sigur, cum sa nu? Ce, eram nebun sa il las sa doarma cu mine in pat?
-Nu. Ai spus clar "ai iubit pe cineva", nu te-ai referit la iubire in general. Si nu crezi ca e putin cam dura pedeapsa? Eu te pun sa-mi faci un masaj, si nici pe ala nu l-ai facut si am trecut cu vederea, iar tu vrei sa te las sa dormi cu mine in pat pana cand scapam de-aici, ceea ce probabil va mai dura o luna, doua, un an, cine stie cat.
Ce idiot fusesem... Cum putusem sa ma las vrajit de un pustiulica? Chiar crezusem ca se schimbase pentru acele cateva momente, crezusem ca... Ah, ce stia sa joace lumea pe degete! Trebuia sa am mare grija la el.
-Stii ceva? Las-o balta cu jocul.
Nu m-ar fi deranjat asa de tare sa dorm cu el in pat, ma deranja felul lui de a fi, faptul ca ma jucase pe degete cum vrusese el, ma vrajise, iar eu ca un prost ii picasem in plasa.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Akemi Masuda Sam Feb 06, 2010 6:27 pm

-Nu. Ai spus clar "ai iubit pe cineva", nu te-ai referit la iubire in general. Si nu crezi ca e putin cam dura pedeapsa? Eu te pun sa-mi faci un masaj, si nici pe ala nu l-ai facut si am trecut cu vederea, iar tu vrei sa te las sa dormi cu mine in pat pana cand scapam de-aici, ceea ce probabil va mai dura o luna, doua, un an, cine stie cat.
Ce naiba, a zis doar sa doarma cu el in pat nu sa il violeze. Clar intelesese gresit, nu isi pusese masca, nici macar nu se ascunda fata de el. Ofta adanc, intorcandu-si privirea catre barbat. tare ciudat mai are, de parca putea sa il violeze. Gangari ceva si isi aseza mana pe chipul lui apropiindu-si buzele si sarutandu-i obrazul. isi apropie buzele de urechea sa, soptindu-i ceva infundat.
-Promit ca ma revansez.
Se indeparta, continuand fraza.
Nu vreau sa facem sex sau ceva de genul. Doar ca... nu pot dormi singur, am impresia ca cineva ma priveste, ma urmareste, ca nimic nu e cum ar trebui sa fie. promit ca nu te ating cat timp dorm, si nu imi trebuie decat un colt de pat, nu vreau sa dorm invelit.
-Stii ceva? Las-o balta cu jocul.
- Erm... Nu. Vreau sa aflu mai multe despre tine.
Akemi Masuda
Akemi Masuda

Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Jung-Su Sam Feb 06, 2010 6:37 pm

Nu vroia sa doarma cu mine in pat pentru ca era atras de mine? Pe asta n-o credeam. Ma indoiam ca unuia ca el nu ii era frica de cine stie ce agresiuni sexuale, dar ii era frica sa doarma singur. Hai sa fim seriosi.
-Stii ceva, nu te cred. Ma indoiesc ca ti-e frica sa dormi singur. Oricum eu nu mai am de gand sa dorm in patul ala infectat de microbi si de tot felul de paraziti. Am sa-mi fac un culcus din... ceva, nu stiu din ce.
Apoi mi-am amintit brusc ca tipul se descurca bine in salbaticie. Poate puteam sa ma folosesc de chestia asta.
-Dar ca sa vezi ce persoana buna sunt, am sa te primesc langa mine, daca imi faci tu culcusul.
Jung-Su
Jung-Su

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi) Empty Re: Noaptea pe plaja... (privat: eu si Akemi)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum